Summer-Community
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
--== wELcOmE ==-- ConnecT Summer.Idle.Ro , Summer2.Idle.Ro , Summer.bikers.idle.Ro ! Pentru mai multe detalii Vizitati - sectiunea lor ! Va Multumim ! ;x

 

 --==StAtUsUrI==-MeTy`;x

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
summer85
AdMiNiStRaToRi
AdMiNiStRaToRi
summer85


Numarul mesajelor : 75
*RespecT* : 171
Reputatie : -2
Data de inscriere : 09/08/2009

--==StAtUsUrI==-MeTy`;x Empty
MesajSubiect: --==StAtUsUrI==-MeTy`;x   --==StAtUsUrI==-MeTy`;x I_icon_minitimeDum Aug 09, 2009 7:22 am

Statusuri AMUZANTE`


Caut prietena, eventual nemaritata
Cand zik sa moara mata nu te-njur, imi pun o dorintza
Imi vine sa-ti sparg dintii...dar de ce sa te fac sa arati mai bine?
Caut fata mare
Prestez servicii
Le stiu pe toate... da-s maritate
Impaiez veverite
Impaiez fazani
Vand veverite si fazani impaiati
Noi ne ingropam mortii, voi ii dezgropati pe cei vii
Blowjob is better than no job
Cine esti ? Ce vrei ? Daca ma deranjezi chem Politia
Eram asa de sarac cand am fost copil, ca daca nu eram baiat, nu as fi avut cu ce sa ma joc...
Sanatate si virtute, hai noroc s-avem ce FUTE!
Viatza e k flocii d la cur!... Plina d kkt
Nu ma intreupeti din partida de sex va rog
Ma uit la film. Daca nu esti fata sau presedinte, DNFD!!!
I`m 2 sexy for my brain, 2 sexy for my knowledge...
Nu sunt complet inutila... cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.
Viata este un vis, dar a visa nu inseamna a trai.
Plecat sa fac planuri
Invisible. Only stupid people can see me
Click me, i'm available
Sunt plecat cu pluta la pascut
I love boys , they're stupid
Barbatii sunt doar o prelungire a penisului
Nimeni nu ti se pare perfect pana nu te indragostesti
Fuck me if u dare
Love me if u dare
Am zdrobit un soricel, seara pe perete, si din burta de la el am papat spaghete..
Sunt cel mai fericit om, dar nu o spun, e prea dur pt ceilalti
If you ever dream of beating me, you'd better wake up and apologise
O sa mori bah putza ascultandu-l pe Gutza
Cand eram mic credeam k faima si banii ma vor face fericit.. acum k am crescut am realizat ca... chiar asa e!
Cine rade la urma... nu s-a prins de gluma
Mai am 3 zile si mor
Plecata la dush... daca vrei sa vb cu mine... te astept... opss!!... asteapta-ma ca vin imediat..
Nu ma deranjati de la mancare ca musc
I'm very very very happy! Nu deranjati fericirea!
Zoofilul isi plimba mai mult cainele decat nevasta
If you see me, don't touch me / If you touch me, don't kiss me / If you kiss me, don't fuck me / If you fuck me, don't stop
Love of my lifeeee... IMPUSCA-TE si gata!!!
Nu ma deranjati, fiindca imi tai venele
Gâdil o musca
Momentan sunt mort!
Chestia haioasa la acest status este ca, in momentul in care realizezi ca acest text este fara sens, este prea tarziu pentru a te opri din citit
Cei care incearca sa isi inece necazurile in bautura uita un lucru: necazurile stiu sa inoate.
Optimistul nu e decat un prost fericit. Pesimistul e doar prost.
Cand vezi ca ai aceeasi parere cu majoritatea e bine sa mai reflectezi o data.
Curiozitatea ii impinge pe unii sa descopere America si pe altii sa asculte la usa.
Cand toata lumea iti da dreptate, ori esti al naibii de destept, ori esti patron.
There are two kind of persons: who like me and who can go to hell
Pledoaria mea s-a prostituat.
Vrei si tu ? Du-te dracului si ia-ti!
Te astept...
Si asa vin toti tampitzii sa ma futa la cap pe messenger
Doamne ocroteste-i pe romani
Prietenii imi bat in geam. Nu-i aud... am termopan
Stiu ca sunt prost... dar cand ma uit in jur imi revin
I will face my fears
Aaa... uf... uf.. nu ma deranjati.. in 2 sec ating orgasmul
Vacutele fericite dau cel mai bun lapte
Iubirea e un sentiment inventat de jidani ca sa se futa fara bani
Daca ai vointa poti muta si muntii, daca ai creier ii lasi acolo, ca nu te deranjeaza
Nu ma deranjati ca sunt doar un mess mic si zbarcit
Closing your eyes forces you to look at the darkness inside
Ma masturbez, nu deranjati ca blowjobesc pe voi
Indoi prune
Indrept banane
Merg pe gard, stau pe drum, dau cu caini in bolovane
i'm busy!!! You are ugly!!! Have a nice day.
Ne futem? Da un Buzz
Talk to the hand
If I weren't so BUSY I'd date myself
Nobody is perfect... I'm Nobody
Fuck your opinion
Kiss me i'm DRUNK
Cand stapanul nu-i acasa, sar pe geam si intru-n casa
I don't need therapy, i need money
Help the economy... buy me stuff
Bagaboantele acum sunt doamne... si baietii sparg banii cu panarame... lumea e nebuna, curvele's in top... cine sunt eu ca sa le spun stop?
Gone to the land of insane people... Hope to get back soon!
Sus In jos
https://best-summer-comunity.forumgratuit.ro
summer85
AdMiNiStRaToRi
AdMiNiStRaToRi
summer85


Numarul mesajelor : 75
*RespecT* : 171
Reputatie : -2
Data de inscriere : 09/08/2009

--==StAtUsUrI==-MeTy`;x Empty
MesajSubiect: Re: --==StAtUsUrI==-MeTy`;x   --==StAtUsUrI==-MeTy`;x I_icon_minitimeDum Aug 09, 2009 7:23 am

StaRuSuRi CooOL*

1.Cine nu ma inghite … Sa ma suga .
2.Nimeni nu moare virgin…viatza ne fute pe totzi!!
3.Wey care o pus ‘u’langa’i’ pe tastatura k am vrut sa-i scriu la una misto shi ma scris muisto .
4.Sa faci sex la 93 de ani e k si cum ai juca biliard cuu o sfoara… .
5.Definitia sexului oral : 10 minute de liniste .
6.Ce este lunga, tare, rotunjita, cu par la un cap, si o bagi si scoti din gura ???? …. periuta de dinti
7.La femei e ka la fotbal dai si pleci .
8.Daca Curvele Ar Fi Fosforescente,Bucurestiul Ar Arata Ca Las Vegas`ul
9.Opriti violul. spuneti da! .
10.Eu nu am inhibiti si iti zic direct…facem SeX !!!
11.Don’t love & cry, fuck and smile !
12.FU-2-10-CUR. Sa nu va incalciti mintile va dau un indiciu: engleza
13.In momentele dificile ale vietii, trebuie sa ridici capu, sa bombezi pieptul si sa spui cu hotarare: acum chiar ca-s in rahat pana-n gat !
14.Mare e gradina ta Doamne, si mereu isi muta gardul !
15.Inainte sa-l gasesti pe Fat-Frumos, trebuie sa saruti multe broaste…
16.Iubeste-ti aproapele, dar sa nu afle nimeni…
17.I'm awai…..pliz weit !
18.Sunt foarte sexy….. ma scoti la un Pepsy ??
19.O femeie trebuie sa fie batuta in cap sa se culce cu un prost…
20.Vad ca ti-e foame de mine….eu sunt in seara asta desertul pentru tine
21.Se stie din start ca baietii nu au masura… si se stie de la Eva ca femeile vor p**a !
Sus In jos
https://best-summer-comunity.forumgratuit.ro
summer85
AdMiNiStRaToRi
AdMiNiStRaToRi
summer85


Numarul mesajelor : 75
*RespecT* : 171
Reputatie : -2
Data de inscriere : 09/08/2009

--==StAtUsUrI==-MeTy`;x Empty
MesajSubiect: Re: --==StAtUsUrI==-MeTy`;x   --==StAtUsUrI==-MeTy`;x I_icon_minitimeDum Aug 09, 2009 7:25 am

Statusuri AgaTaT

Te-a durut………….. cand ai cazut din rai??

Iti plac fructele?!…………….Incearca-ma! Sunt o piersicuta!

Se spune ca doar odata in viata te indragostesti cu adevarat…. sper sa fiu si eu prin preajma ta ! “

Daca ai fi pamant m-as ingropa cu tine. Daca ai fi apa m-as ineca cu tine. Daca ai fi aer m-as sufoca cu tine. Daca as fi foc te-ai arde cu mine?? “

Vata de zahar?NU…Sirop de capsuni?NU…Ciocolata?NU…Nu pot gasi nimic atat de dulce ca tine! “

Te-am cautat si te-am gasit zana mea din rasarit, Eu sunt printul din apus si pe combinari m-am pus…

Vrei sa conduci lumea alaturi de mine?? “

Sunt un rege… am bani, am masina, am casa, dar ce rost au toate astea daca tronul meu are roti?? “

Eu nu am inhibiti si iti zic direct…facem SeX !!! “

I need girls! “

Auzi, ai bani ?Ok! Vrei sa ai mai multi??

Ok! Hai la baiatu` ! “

Zimi se poate in toate sa fi tu… zi si noapte iti simt aproape sufletul “

Hmm…..WoW dar ce bine aratzi ! Parca esti zana buna si eu Pinochio… “

Ocazie unica ma ofer pt tine.Sunt mic si dragalas cu manual de utilizare si am verificare tehnica pana in 2009. “

Nu te mint sa moara mama, am Ferrari dar nu pot veni cu el ca i-a picat lantul…

Da… cautarea ta s-a terminat ! “

Unde ai umblat toata viata mea??

Sunt un hot si am sa iti fur inima!

Salut! Eu fac mai multi bani decat poti tu sa cheltui…

A iesit soarele sau doar ai zambit??

Am atatea emotii in fata ta incat mi-am uitat replica de agatat…

Ai o harta? Ca m`am ratacit in ochii tai…

Cred ca am probleme cu ochii, nu`i pot dezlipi de tine…

Tatal tau este terorist, pentru ca tu esti o bomba…

Misto fusta. Pot sa ti`o iau eu ?

Te-am urmat pana acasa. O sa ma pastrezi ?

Nu sunt beat, ci doar m`ai ametit tu…

Fii unica si diferita, spune DA!

Buna, pot sa iti cumpar o masina?

Chemati politia!!! Este ilegal ca cineva sa arate asa de bine !

Am avut o zi proasta si intodeauna zambetul unei fete dragute ma inveseleste. Vrei sa imi zambesti?

Imi dai si mie o poza, ca sa stiu ce sa ii arat Mosului sa imi aduca de Craciun?

Crezi in dragoste la prima vedere sau e nevoie sa mai trec inca o data?

Hmmmm… heloo gagica, ce frumos suras ai, sigur nu esti de prin RAI ?

Hai sa trecem la fapte ca de vorbe m-am saturat !

Sesiunea trece, studentii raman…

An eye for an eye makes this world blind…

Prea dulce ca sa fiu light…
Sus In jos
https://best-summer-comunity.forumgratuit.ro
summer85
AdMiNiStRaToRi
AdMiNiStRaToRi
summer85


Numarul mesajelor : 75
*RespecT* : 171
Reputatie : -2
Data de inscriere : 09/08/2009

--==StAtUsUrI==-MeTy`;x Empty
MesajSubiect: Re: --==StAtUsUrI==-MeTy`;x   --==StAtUsUrI==-MeTy`;x I_icon_minitimeDum Aug 09, 2009 7:27 am

Statusuri De Suparare Sad

Tu poti sa te-ndoiesti de soare,/ De focul ce scanteie-n stea,/ De legile nemuritoare,/ Dar nu si de iubirea mea…

Nu plange ca s-a terminat ci zambeste ca te-ai scapat!

Ce frumosi sunt ochii tai albastrii, cand pictez totul in negru si suspin in noapte fara sa te stiu aproape…

Ma trezesc cu tine-n gand adorm la chipul tau visand dar tu n-ai vrut sa fii a mea, chiar daca esti dragostea mea…

Acum cand te iubesc, te rog nu spune NU, doar ptr tine mai traiesc. Te rog iubeste-ma si tu!

E greu sa iubesti, si va fi intotdeauna, dar adu-ti aminte ca cineva te iubeste, si acela sunt EU !

In intuneric tu esti lumina care imi da viatza… singura mea sperantza… sg’ul meu motiv care m-a mai tine la suprafatza…

E greu sa mergi pe culmea vietii cu inima pustie, e greu sa suferi in tacere si nimeni sa nu stie…

Cate stele vor muri fara sa simt? Cata vreme va trece fara sa te ating? Cate strigate de dor se vor pierde-n vant? Cate zile voi trai cu tine-n gand!

Afara-i frig si innorat/ Stau singur, trist si suparat/ Afara ploua si-i urat/ Simt inima vibreaza-n gat/T u acolo, eu aici/ Vad lumini de licurici/ Tu esti acolo, eu aici…

Nu dispera cind soarta te apasa si nici nu plinge de-al tau destin caci dupa un chin viata-i mai frumoasa cum dupa ploaie ceru-i mai senin…

Ploua acum… Ar trebui sa te duci la geam si sa numeri picaturile de ploaie… atat de mult imi este mie dor de tine!

Cand soarta imi va spune sa parasesc pamantul, cand oameni fara mila imi vor sapa mormantul, cand zile ptr mine nu vor mai exista,atunci dar nici atunci eu nu te voi uita…

Astept o raza sa-mi patrunda in suflet, sa ma lumineze si sa-mi spuna te iubesc! , iar acea raza sa fie vocea ta ce ma trezeste de dimineata… dar se pare ca nu o v-oi avea…

Nu-mi stricatzi praosta dispozitzie…

In dragoste, sa nu faci din durerea altuia fericirea ta…

Am visat prea mult ce nu trebuia…am vrut prea mult ce nu trebuia…acum toti sunt fericiti…..iar eu plang printre zambete si rasete…

Tu de vei iubi pe altul… eu nu pot sa te opresc dar te rog sa iti fie mila de cuvantul TE IUBESC!!!

Imi cade o lacrima din ochi si nu stiu ce e cu mine .. dar un singur lucru insa stiu mi-e tare dor de tine…

Ai fost, esti, vei fi totul pentru mine, chiar daca pare imposibil eu tot o sa te iubesc enorm…

Dorul e focul in care ard sperantele, dorintele, durerile, iar cenusa ce ramane reprezinta amintirile…

Deseori zambetul celui care sufera e mai dureros decat lacrimile celor ce plang!

Iubirea te inalta, iubirea te coboara, iubirea iti da aripi, iubirea te omoara. Nu ma ucide, iubeste-ma!

Azi esti orbit de fericire si ai uitat ca cineva traieste doar pt tine. Dar maine vei cadea dintre nori si vei privi in urma… ma vei vedea acolo si vei sti ce inseamna regretul…

Stau in camera mea rece… Privesc in jur si mi se pare Ca pereti se strang in jurul meu… Ma simt singura… Totul e intunecat si rece, intocmai ca inima mea… Inchid ochi si incerc sa uit de tot…

Cel mai trist lucru in viata e sa-l vezi pe cel pe care-l iubesti iubind pe altcineva…

Alerg spre tine cu 120/h si parca dureaza o vesnicie. De ce nu esti langa mine!?

Acum tot ce a fost intre noi pare demult… incerc sa-mi amintesc dar nu pot …tu probabil m-ai uitat, in timp ce eu traiesc doar pt tine…

Regret ca esti departe / si nu te pot vedea / dar te am mereu aproape / in inimiora mea…

Maine vei regreta ca azi mi-ai spus adio si ma vei cauta,crezand ca eu inca te astept.. .vei cauta disperat sa-mi gasesti iubirea , insa doar cand ma vei gasi vei realiza ca ai cautat ceva ce a murit demult… vei plange atunci cum am plans si eu , dar va fi prea tarziu…

Singura,fatza in fatza cu noptile si cuvintele…

Spune-i ca l-am uitat, spune-i ca nu ma mai gandesc la el, spune-i ca nu-l mai iubesc, dar ca ti-am spus toate astea printre lacrimi…

Ai uitat de mine si tristetea s-a instapanit in lume! As vrea o lacrima, doar una care sa-mi inece obrazul, sa lunece apoi sa sterga distantele ce ne despart…

Ti-as da inima mea, dar a suferit prea mult, ti-as da viata mea dar trebuie sa mearga inainte, ti-as da totul dar e prea tarziu caci s-a terminat…..

Incep sa realizez cat de departe esti de mine, caci simt un gol imens in suflet care doare si nu poate fi alinat decat de mangaierea ta! Iti simt lipsa, IUBIRE…

Daca tu pleci totul se duce se duc iluziile mele si cu ele rostul meu. Daca tu pleci viata mea este cea care se va duce. Daca tu pleci sufletul meu se va duce la ca si soarele cand vine noaptea!

Ma trezesc cu tine-n gand adorm la chipul tau visand dar tu n-ai vrut sa fii a mea, chiar daca esti dragostea mea…

Durerea ce in suflet o port, nu pot s-o mai suport, in lacrimi ma topesc in lacrimi ma trezesc… de ce oare TE IUBESC ??

Daca as putea rade , nu as mai plange…

Hai ramai cu mine… Sau ramai cu bine… Poate asa-i mai bine… Daca nu-ti convine… nimeni nu te tine… Poti sa faci ce vrei de maine…

Viata e prima tarfa care m-a facut sa plang…

Uitarea sigur va veni vor trece clipele pe rand cand la trecut te vei gandi pastreaza-ma o clipa-n gand…

Ma dor ochii ptr ca nu te pot vedea, bratele-mi sunt goale pt. ca nu te pot inbratisa, buzele-mi sunt reci ca nu te pot saruta, inima mi se frange ca nu esti a mea!

Imi place sa ma plimb prin ploaie… pentru ca nimeni nu vede ca eu plang…

Intru in operatie peste 10 minute, doctorii mi-au spus ca imi vor scoate tot ce simt eu pentru tine…

Sa ai cu cine, sa ai unde…… dar sa n-ai cu ce !

Atinge steaua de neatins si nu-i uita pe cei care au crezut in tine…

Zambetul celui care sufera este mai dureros decat lacrimile celui care plange…

Ce sa fac ca lacrima sa nu se mai plimbe pe obrazul meu??

Grea e viata unui peste Cand se zbate pe uscat Dar mai grea a unei fete Cand iubeste un baiat !

Marile incendii se nasc din scantei mici…

Daca plangi pentru ca soarele a disparut din viata ta, lacrimile te v-or impiedica sa vezi stelele…

Vezi tu…..nu pot sa te uit…fiind te iubesc prea mult…insa tie ti-e usor…..mie insa imi vine sa mor…

Daca razi, toti vor rade cu tine… daca plangi, vei plange singur…

Nu stiu ce a fost intre noi…o dragoste, o minciuna, o obisnuinta…..dar orice ar fi fost a fost un vis frumos… dar acel vis a ajuns sa ma raneasca…nu mai pot sa traiesc asa…

Zambesc la stele, si ele……….

Tot ce e in sufletul meu este aici si asta nu cred ca se v-a schima curand cum nici eu nu sunt genu care sa ma schimb…

Toata lumea e suparata cand sunt eu fericita si toata lumea e fericita cand sunt eu suparata…mai bine sunt mereu suparata decat sa fie ceilalti suparati….dar acum, nimeni nu-mi poate lua fericirea…

Mai bine mor pentru ceva, decat sa traiesc degeaba…

Il iubesc si prostutzul nu-si da seama…

Priteni falsi sa dea BUZZ, astazi fac prezenta!!!

Cel mai nasol lucru este sa te simti in plus acolo unde candva erai totul…

A iubi inseamna a suferi si cum multi fug de suferinta putini stiu sa iubeasca!

Intr-o zi ne-am intalnit, si ne-am placut si ne-am iubit, lumea parca a innebunit, si intr-o zi ne-a despartit…

Inima mea e rupta in doua, jumatate din ea e inca la tine, dar ce pacat ca nu mai suntem impreuna…

As vrea sa fiu un fulg de nea chiar daca as trai putin macar as fii pentru o zi fericita si apoi as muri linistita…

Tot ce vad e firm…ard…vise… amintiri… sperante…cred ca un adio e cel mai bun…

Daca viata iti intoarce fundul…….profita de ocazie si….. f*te-o !

Fiecare cuvant e o speranta in plus… cu fiecare clipa trecuta moartea mea e mai aproape… iar eu inca visez…

Sick of crying, tired of trying, yes i’m smileing but inside i’m dieing…

Cand mi-a fost in viata bine ca un sarpe stateai numai langa mine cand mi-a fost viata amara ma-i lasat k pe un tren in gara prea multe vorbe n-au rost as da orice sa uit ce a fost ai plekt, plekt sa fi si la mine sa nu mai vi…

De ce ai ales sa ma minti cand putea-i sa imi zici totul in fata,de ce ai ales sa imi ranesti sufletu, cand eu tineam la tine.Am avut incredere ca timpul se va scurge printr-e noi dar de fapt se scurge pe obraji mei!

Lacrimi amare imi acopera ochii cand noapte la tine stau si privesc, iar somnu-i departe nu pot sa-l apropii si doar la tine stau si ma gandesc.

Inima mea e rupta in doua, jumatate din ea e inca la tine, dar ce pacat ca nu mai suntem impreuna…

As vrea sa fiu cum o sa fiu Asa ca lasati-ma sa traiesc asa cum stiu Lasati-ma sa fac si bune si rele Ca sa stiu macar ca sunt greselile mele…

Stiu ca te uiti la ea si te gandesti la mine…O atingi pe ea dar ma simti pe mine…Ti-e sete de mine dar te racoresti cu ea…Stiu ca ma vrei pe mine dar te multumesti cu ea…

Vreau sa fiu singur in pustietate, sa nu vad lumina zilei, doar intunericul adancul sufletului…

Aspir……..la o viata mai buna…

Plang de durere… sunt singur si trist si te vreau inapoi… intoarce-te si fa-ma din nou sa zambesc…

Mi-ai furat inima si ai luat-o cu tine… m-ai lasat undeva, de unde nu mai pot privi, de unde nu mai pot scapa! Ajuta-ma si tine-ma in brate…

E atat de frig… lacrimile mi-au inghetat si nu mai pot sa zambesc… traiesc un vis demult apus si nu-mi mai revin la viata…

As vrea sa pot da timpul inapoi… sa intorc clepsidra… si sa te pot privi din nou in ochi… sa pot sa-ti spun cat te iubesc!

Ce frumosi sunt ochii tai albastrii, cand pictez totul in negru si suspin in noapte fara sa te stiu aproape

A cazut si ultima petala de trandafir… s-a uscat si s-a pierdut mandra in toiul unei nopti tarzii de toamna :-<

In zilele in care plang, nu ma gandesc decat la ce va fii… lacrimile nu mai au nicio valoare, cand soarele apune… desi eu plang intr-una noaptea…

Fiecare cuvant e o speranta in plus… fiecare clipa trecuta, imi spune ca moartea mea e aproape, iar eu inca visez!

Am mai pierdut inca o clipa, inca un an, inca o viata degeaba… te-am pierdut pe tine…

Indiferenta ta, raneste sufletul altora…




;x;x;x[tE iUbEsC];X;X sHTIe ea cne;x
Sus In jos
https://best-summer-comunity.forumgratuit.ro
°° Marilyn Manson °°
SoLdAt
SoLdAt
°° Marilyn Manson °°


Numarul mesajelor : 15
*RespecT* : 24
Reputatie : 0
Data de inscriere : 14/08/2009
Varsta : 31
Localizare : Ramnicu Sarat

--==StAtUsUrI==-MeTy`;x Empty
MesajSubiect: Re: --==StAtUsUrI==-MeTy`;x   --==StAtUsUrI==-MeTy`;x I_icon_minitimeSam Aug 15, 2009 11:01 pm

Femeia stie doar sa ceara , si cand ii dai zice ca doare Razz
Sus In jos
Continut sponsorizat





--==StAtUsUrI==-MeTy`;x Empty
MesajSubiect: Re: --==StAtUsUrI==-MeTy`;x   --==StAtUsUrI==-MeTy`;x I_icon_minitime

Sus In jos
 
--==StAtUsUrI==-MeTy`;x
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» --==AvAtArE -MeTy`-
» Retragere : MeTy
» /|\Stii vreun status sau ai un site cu statusuri Copiazal si adauga la comunitatea noastra /\/\/\/\/\

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Summer-Community  :: ->DiVeRsE :: --==StaTuSuRi==--
Mergi direct la: