Summer-Community
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
--== wELcOmE ==-- ConnecT Summer.Idle.Ro , Summer2.Idle.Ro , Summer.bikers.idle.Ro ! Pentru mai multe detalii Vizitati - sectiunea lor ! Va Multumim ! ;x

 

 CATRE SUFERINTA norbas

In jos 
AutorMesaj
^Zamo^




Numarul mesajelor : 3
*RespecT* : 5
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/10/2009

CATRE SUFERINTA norbas Empty
MesajSubiect: CATRE SUFERINTA norbas   CATRE SUFERINTA norbas I_icon_minitimeJoi Oct 01, 2009 11:00 pm

Numele cu care jucam pe server Zoso.
Motivul pentru care am luat ban vreau sa il vad eventual sustinut de un print/demo sau ce vrei tu.
Cu asemenea specimene se duce de rapa serverul
Sus In jos
^Zamo^




Numarul mesajelor : 3
*RespecT* : 5
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/10/2009

CATRE SUFERINTA norbas Empty
MesajSubiect: Re: CATRE SUFERINTA norbas   CATRE SUFERINTA norbas I_icon_minitimeVin Oct 02, 2009 3:55 am

norbas esti printre noi ma sau stii ca nu ai dreptate si preferi sa taci?
Sus In jos
^Zamo^




Numarul mesajelor : 3
*RespecT* : 5
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/10/2009

CATRE SUFERINTA norbas Empty
MesajSubiect: Re: CATRE SUFERINTA norbas   CATRE SUFERINTA norbas I_icon_minitimeDum Oct 11, 2009 12:59 am

Se pare ca aici este un sat fara caini...nimeni nu se oboseste sa rapunda nici owneru' nici administatoru nimeni.....DE CE DRACU ATI MAI CREAT RUBRICA ASTA DACA NIMENI NU SE OBOSESTE SA RASPUNDA........futu-va in gura sa va fut de hoti

nORBAS pentru tine multa _|_
Sus In jos
Continut sponsorizat





CATRE SUFERINTA norbas Empty
MesajSubiect: Re: CATRE SUFERINTA norbas   CATRE SUFERINTA norbas I_icon_minitime

Sus In jos
 
CATRE SUFERINTA norbas
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Summer-Community  :: ¨˜”°º• »Servere Summer« •º°”˜¨ :: ¨˜”°º• » Summer.Idle.Ro « •º°”˜¨[Normal] :: CiNe FaCe aBuZ dE aDmiN-
Mergi direct la: