Summer-Community
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
--== wELcOmE ==-- ConnecT Summer.Idle.Ro , Summer2.Idle.Ro , Summer.bikers.idle.Ro ! Pentru mai multe detalii Vizitati - sectiunea lor ! Va Multumim ! ;x

 

 unele mici probleme esentiale

In jos 
AutorMesaj
iZomEr_Gra[S]u




Numarul mesajelor : 2
*RespecT* : 4
Reputatie : 0
Data de inscriere : 18/09/2009
Varsta : 32
Localizare : Langa_capu'_Tau_cu_AWP

unele mici probleme esentiale Empty
MesajSubiect: unele mici probleme esentiale   unele mici probleme esentiale I_icon_minitimeVin Sept 18, 2009 6:09 am

as avea si eu cateva lucruri de spus ,cat de cat esentiale srv'ului:

1. am observat ca de multe ori in timpul zilei sunt numai harti fff.mici .ex: snow india buzzkill..etc.
ma intrebam cum oare este posibil sa populam srv cu astfel de harti???de ex:daca suntem putini in timpul zilei jucam harti mari dar folosim un singur "x" e foarte simplu.

2. No offence , dar am vazut multi admini care nu stiu sa foloseascsa comenzile cand trebuie + ca multi admini zic :"uite ce aim are ala ...." , si el are comanda de ban sau :"uite ce wall omg..." si el are comanda de ss ,blind si ban....

3. nu stiu cum sa spun...dar ...suspectez fff multi admini de cheat fie el wall aim silent aim sau alte cfg-uri si chiar am vazut cativa care folosesc ....aici as vrea parerea lui kiss ....deoarece ma gandesc cam ce as putea face in aceasta privinta dar nu imi vin idei

ps: eu intru mai rar pe forum....si nu stiu cand o sa mai intru insa ma astept de la kiss macar schimbarea hartilor mici cu cele mai mari

BFT all rupeti-va capul unul altuia Smile)
Sus In jos
 
unele mici probleme esentiale
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Comenzi DC++, oDC++ - Unele corespund si cu celelalte soft

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Summer-Community  :: ¨˜”°º• »Servere Summer« •º°”˜¨ :: ¨˜”°º• » Summer.Idle.Ro « •º°”˜¨[Normal] :: DiScUtI LiBeRe !-
Mergi direct la: